Presentation
Lokaletype

Filtre

2 Selskabslokaler: Lemvig

Toftevej 19, 7620 Lemvig

Gudum Sognehus

Festlokale
Op til 150 gæster

Lokaler kan lejes til fester, selskaber, møder og andre aktiviteter i flotte omgivelser med tilhørende store grønne områder. Handicapvenlig adgang.

Gudum Sognehus er en gammel skole, som er blevet overtaget af sognet. I 2014 blev den store bygning gennemrenoveret og står nu flot og tidssvarende. Der er mange muligheder for at leje lokaler til mange forskellige aktiviteter.

Prisen varierer alt efter valg af lokalekombination.

Der er gode udfoldelelsesmuligheder for børn. Der er store grønne områder, legeplads og gymnastiksal.

Køkken

Et nyt stort veludstyret storkøkken er lige blevet færdigrenoveret. Der er service til 150 gæster. Kontakt til kogekone kan arrangeres.

Handicapforhold

Der er handicapvenlig adgang, lift til 3 etager og handicaptoiletter.

Transport/parking

Fine tilkørsels- og parkeringsforhold. Der er busstoppested ved Gudum Sognehus.

Der er som standard mulighed for borde/stole og tallerkener/bestik. Derudover tilbydes køkkenadgang, køkkenpersonale og serveringspersonale efter aftale.

Pris
Remmerstrandvej 75 Gudum, 7620 Lemvig

Remmerstrandlejren

Festlokale
10 - 150 gæster

Remmerstrandlejren er belliggende i naturskønne omgivelser. Her er festlokaler med plads til 135 personer og sovepladser til 107 personer. Stedet er velegnet til familefester,  kurser, lejrskoleophold, møder mm. Stort moderne køkken hvor man selv kan tilbrede maden, eller spørg udlejeren der kan henvise til forskelligge samarbejdspartnere. Der er et stort udendørsområde med boldbaner, legeplads udendærspejs mm

Pris

Vis kort

Noget gik galt. Prøv venligst senere eller kontakt os hvis fejlen opstår igen.