La Oficina
Vi tager os af både store og små arrangementer.
Vi vil gerne sikre, at I får opfyldt jeres ønsker og behov, når I holder et arrangement eller en fest på La Oficina. Derfor kan I vælge mellem flere forskellige løsninger. En mulighed er, at I vælger en totalløsning, hvor vi sørger for borddækning, mad, anretning, servering, afrydning og rengøring. En anden mulighed er, at I selv kan finde en leverandør til maden, og mod at betale proppenge medbringer I ligeledes selv vinen – vi sørger for resten (borddækning, servicering, afrydning og rengøring).
Der er som standard mulighed for borde/stole, duge/servietter, dekorationer, tallerkener/bestik, musikanlæg og køkkenpersonale. Derudover tilbydes serveringspersonale og scene efter aftale.
Bookingforespørgsel
Du kan sende en forespørgsel til La Oficina ved at bruge kontaktformularen herunder.
Andre selskabslokaler i området
 | Hal Den grønne salHos Køkkenet i Din Baghave ønsker vi at give jer og jeres gæster en fest/middag som vi selv ville... Haveselskabetsvej 3A, 1823 Frederiksberg C | Se detaljer |
 | Restaurant Dinner SushiMed beliggenhed 5 min.fra Forum er Dinner Sushi let at komme til. Til private arrangementer,... H.C.Øresteds Vej 33, 1879 Frederiksberg | Se detaljer |
 | Restaurant VietSenseMed beliggenhed 5 min. fra Forum er VietSense let at komme til.
Til private arrangementer, ... H.C.Ørsteds Vej 33, 1879 Frederiksberg | Se detaljer |
 | Festlokale Den Gamle Dansesal på FrederiksbergKlassisk festlokale centralt på Frederiksberg
Den Gamle Dansesal på Frederiksberg (tidligere... Alhambravej 7, 1826 Frederiksberg C | Se detaljer |